aktualizováno: 19.09.2017 13:33:23 

STRÁNKY DĚTSKÉHO DOMOVA NECHANICE

Z NAŠEHO DOMOVA

 

 

Náš dětský domov se ve spolupráci s firmou WEGA recycling zapojil do soutěže ve sběru druhotných surovin. (papír a víčka z PET lahví) Firma nám zdarma zapůjčila sběrové nádoby, do kterých tyto suroviny třídíme.

Soutěž je nejen příležitostí získat finanční benefity a další hmotné odměny, ale současně přispívá i k ekologické výchově a vzdělávání našich dětí..

 

 
 
 
 
DUBEN 2017
 

 

Pro velký úspěch se těšíme na tábory, které absolvujeme v červenci a pak se rozjedeme na pobyty v rodinách a ostatní na výlety a prázdninové aktivity- tak třeba koupání, výlety na kolech, možná porostou houby tak se půjdeme podívat do lesa. No a kdyby pršelo, tak si vymyslíme něco v domově. 

 

 

LÉTO 2017

Vrátili jsme se z prázdnin, několik dětí bylo u moře, skoro všechny děti byly na táborech, kde počasí přálo na střídačku a některé děti strávily část prázdnin v rodinách. Naše velké děti byly na brigadách, aby si vylepšily svůj rozpočet a zároveň se připravovaly na samostatný život.

 

 

ZÁŘÍ 2017 

 

 

          A ŠKOLA JE ZASE TADY.  TAK HURÁ AŤ SE NAUČÍME NOVÉ VĚCI. JE PRAVDA, ŽE NE VŠECHNY DĚTI SE TĚŠILY, ALE JINAK TO NEJDE. VČERA JEŠTĚ U VODY A DNES NOVÝ ROZVRH.

 

VZHLEDEM K TOMU, JAK ČAS LETÍ,

DOVOLUJEME SI PŘIPOMENOUT,

 21. 10. 2017

BUDE V KULTURNÍM DOMĚ NECHANICE

     TRADIČNÍ POSVÍCENSKÁ ZÁBAVA, HRÁT              BUDE  OSVĚDČENÁ KAPELA  SVIŽNÁ TĚLA .

                                          

 

 

TOPlist